Haber

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, “Cuma Buluşmaları” kapsamında Yazır Mahallesi Otogarı Zeki Altındağ Camii sakinleri ile bir araya geldi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı tarafından her hafta farklı bir camide gerçekleştirilen ve vatandaşlarla istişare edilerek Selçuklulara daha iyi hizmet verilmesi amacıyla düzenlenen Cuma Buluşması bu hafta Yazır Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Zeki Altındağ Camii’nde kılınan cuma namazının ardından imam Pekyatımcı, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

Başkan Pekyatımcı daha sonra bölgedeki esnafı ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Mahalle sakinlerinin öneri ve taleplerini dinleyen Lider Pekyatımcı’ya Yazır Mahallesi Muhtarı Celalettin Doğan, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri eşlik etti.

“Ramazan Bereketini Hemşehrilerimizle Yaşıyoruz”

Selçuklulardaki “Cuma Buluşması” geleneğinin vatandaşla halk arasındaki bağı güçlendirdiğini ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik ayı Ramazan ayındayız. Hayır ve güzelliklerin ayı olan Ramazan ayının bereketini dua ve mağfiret ile Yazır Mahallemizde hemşerilerimizle birlikte cuma mitingi ile paylaşıyoruz. Cuma gününün ve mübarek Ramazan ayının bereketi hepimizin üzerine olsun. Allah’ın biz müminlere bir hediyesi olan Ramazan ayı, gecesi ve gündüzüyle ayrı bir değere sahiptir. Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı bu ayın manevi iklimiyle buluşturmayı temenni ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu