Haber

MHP Yıldırım’da mahalle mahalle geziyor

Milliyetçi Hareket Partisi Yıldırım İlçe teşkilatı, ramazan programları çerçevesinde Yıldırım’ın mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluşuyor.

MHP Yıldırım ekiplerinin ramazan ayı münasebetiyle farklı mahallelerde gerçekleştirdiği ziyaret ve sohbet programlarına Belediye Meclis üyeleri ve MHP milletvekili aday adayları eşlik ediyor.

MHP Yıldırım İlçe Başkanı Kadir Taşçı, gündüz esnaf ziyaretleri ile başlayıp sahura kadar devam eden ramazan programlarına ilişkin, “Geçen yıl olduğu gibi Ramazan-ı Mübarek’in ruhuna uygun olarak Yıldırım’ın tüm mahallelerinde ziyaret ve sohbet programları gerçekleştiriyoruz. Şerif.Yurdumuzu ziyaret ederken teravih namazından sonra hemşehrilerimizle samimi bir ortamda bir araya geliyor, sohbet ediyor, istişare ediyoruz.

“Meclis’te güçlü MHP ve güçlü Cumhur İttifakı’na destek bekliyoruz”

14 Mayıs’ta seçimlerin yapılacağına dikkat çeken Kadir Taşçı, “Vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz her yerde Cumhur İttifakı’nın hedeflerini konuşuyoruz. Yıldırım’ın her mahallesinde çeşitli programlarla vatandaşlarımızla bir araya geldik. . Daha önce de onların dert ve taleplerini dinlediğimiz ve sorunlarını çözümlemek için adımlar attığımız için artık gittiğimiz yerlerde aileden biri gibi vatandaşlarımız tarafından karşılanıyoruz.”

“Her kapıyı çalacağız, her yüreğe gireceğiz”

Cumhuriyetin 100. yılına vurgu yapan Taşçı, “Yıldırım’daki vatandaşlarımızın MHP’ye ilgisi büyük. Bu teveccüh Türkiye’nin geleceğini belirleyecek olan 14 Mayıs seçimlerinde sandığa yansıyacaktır.” Partimizin Yıldırım’daki oylarını yükseltmek ve Cumhuriyet’e destek olmak için “Cumhur İttifakı’nın 100. yılında da başarılı olması için seçim yasakları başlayana kadar durmadan çalışacağız. Her kapıyı çalıp her yüreğe gireceğiz.” – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu