Haber

Hatay Gençlik ve Spor Müdürü Osman Bayrakdar Anısına Uşak’ta Teakwondo Turnuvası

Geçtiğimiz Şubat ayında yaşadığımız büyük depremde hayatını kaybeden Hatay Gençliği ve SporDirektörü Osman Bayrakdar anısına Uşak’ta düzenlenen ve 3 gün süren Ege Bölgesi Yıldızlar Ligi Teakwondo Turnuvası sona erdi.

Turnuvaya Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Afyon, Manisa, İzmir, Aydın, Denizli ve Muğla gibi 10 ilden toplam 130 sporcu katıldı. Kadınlarda erkeklerde İzmir takım olarak birinci olurken, ilk 6’ya giremeyen Uşak elendi.

İlk altıya giren takım ve sporculara madalya, takım halinde yarışan ilk altı takıma ise sertifika ve başarı belgeleri verildi.

Turnuvayı değerlendiren Teakwondo Federasyonu Uşak İl Temsilcisi Melih Akman, Uşak’ta çok başarılı bir turnuva düzenlendiğine dikkat çekerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Akman, Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. turnuva boyunca onları yalnız bırakmayın. Burada bir konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Hacı Tevfik Özdemir, “Müsabakalar bir centilmenlik kardeşliği içinde gerçekleşti. Uşak olarak birlikte çok başarılı bir sınav verdiğimize inanıyorum. Erkek ve bayan takımlarımız ilk altıda yer alıyor.” Turnuvaya katılarak yarı finale kalmaya hak kazandı.” Teknik direktörlerimize teşekkür ederiz” dedi. – USAK

silopi-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu