Haber

Ferdi Kadıoğlu’nun maç sonrası röportajı büyük beğeni topladı

EURO 2024 Elemeleri’nde Galler maçı öncesi hazırlık maçında Almanya’yı 3-2 mağlup eden A Milli Futbol Takımı’ndan Ferdi Kadıoğlu, çabayı değerlendirdi.

TÜRKÇE KONUŞUNCA HEYECANLANDI

Konuşmasına Türkçe başlayan yıldız futbolcu, “Bugün ilk golü attım, çok mutluyum. Daha çok çalışacağız, çok mutluyuz” dedi. Daha sonra heyecanlandığını belirterek röportaja İngilizce devam etti.

“Türkiye ASLA VAZGEÇMEZ”

Maçta attığı golle galibiyetin mimarlarından biri olan Ferdi, “Çok memnunuz. Türk taraftarı gururlandırdığımızı düşünüyorum. Grupta birinci olmak istiyoruz. Çok önemli bir hedefimiz var” dedi. 3 gün sonra maça hızla hazırlanacağız. O pozisyonda 1-0 gerideydik, 1-1 kaybettik. Türkiye asla pes etmez, bunu herkesin bilmesi lazım. Bu durumu görünce koşuya çıktım. , kontrolü iyi yaptığımda kusursuz bir şekilde önüme düştü ve golü attım.Maç öncesi konuştuğumuz planları sahada uyguladık.Biz nasıl hazırlandıysak onlar da aynı şekilde karşımıza çıktı. Maç da uygulandı.”Çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Gol attığım için de mutluyum. Gitmek istediğimiz kadar gitmek istiyoruz. Kendimize hedefler belirliyoruz. Hedeflerimize çok çalışarak ulaşmaya çalışacağız” dedi.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu