Haber

Antalya’da tramvay hattında onarım çalışmaları başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Doğu Garajı-Meydan duraklarının ortasında, Yedi Arıklar bölgesinde tramvay hattında onarım yapacak. 5 Ağustos’ta başlayacak çalışma 5 Kasım’da tamamlanacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 5 Ağustos 2023 prestijiyle Antalya’nın nadide ulaşım hatlarından biri olan Doğu Garajı-Meydan duraklarının ortasında, Yedi Arıklar bölgesinde tramvay sınırında onarım çalışmasına başlıyor. Hattın alt yapısında, yer altı suları ve zamandan dolayı meydana gelen çökme nedeniyle işletme emniyetinin tam olarak sağlanması için zorunlu çalışma yapılması planlandı.

ÜCRETLER OTOBÜS TRANSFER ÜCRETLENDİRME İLE DEVAM EDECEKTİR

Antalya Büyükşehir BelediyesiUlaşım Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanı Nurettin Tonguç, onarım çalışmalarının 5 Kasım’da tamamlanacağını belirterek, “Bu dönemde Doğu Garajı-Meydan durağı arasında ücretsiz otobüs aktarması ile tramvay seferleri yapılacak. onarım çalışmaları kapsamında hattın altyapısı güçlendirilecek ve çökme riski en aza indirilecek.5 Kasım’a kadar çalışmaları tamamlayabiliriz. sağlıklı ve inançlı bir şekilde” dedi.

Kaynak: ANKA / Günümüz

haber-kuyucak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu