Yaşam

Yükleniyor Kaos… Şans, Simge ve Tuğçe’nin Sosyal Medyada İnstagram Çekimi Gerçekleşti

Yıllar sonra ekranlara geri dönen Kısmetse Olur yarışı tüm kaosu ve entrikası ile devam ediyor. Programdaki son kaos Simge ve Tuğçe’nin ortasında geçti. Tuğçe’ye atıfta bulunan bir paylaşım yapan Simge, Tuğçe’den ‘Esra Erol’ döneminden bir fotoğrafla yanıt aldı.

Yıllar sonra YouTube ile yeniden hayatımıza dahil olan Kısmetse Olur programı kaos ve entrikalarla tüm hızıyla devam ediyor.

İlgili Makaleler

İzleyicilerin bir kısmı programın eski kaotik ortamının olmayacağını düşünse de yeni Kısmetse Olur adeta eski günleri geride bırakacak!

Kısmetse Olur, gelin adaylarının sosyal medya mesajlarının yanı sıra damat adaylarının sosyal medya mesajlarına göre şimdiden kaosun yayıldığı bir program haline geldi.

Programın yanı sıra sosyal medya hesaplarında da oldukça aktif olan yarışmacılardan biri, kişisel hesabı üzerinden gelin adayı Tuğçe’ye atıfta bulunarak yarışmadaki kaosu dışarıya taşıdı.

Simge yaptığı paylaşımda ‘Tuğçe ve hayranlarını zorlamaktan’ bahsediyor.

Simge’nin bu paylaşımına kayıtsız kalamayan Tuğçe, Simge’nin yıllar önce Esra Erol’a katıldığı görüntülere hız vererek yanıt verdi ve “Hadi kızım evlisin” dedi.

Gelin adayı Simge’nin 2017 yılında yayınlanan Esra Erol adlı evlilik programına katıldığı ortaya çıktı.

Simge’nin özellikle estetik olmayan yönleri dikkat çekti.

Bakalım ikon bu hamle karşısında ne cevap verecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu