Teknoloji

Yeni Apex Legends Sezonu Diriliş Başladı!

Yeniden Doğma Eğlencesitarafından yapılan duyuru ile yeni Apex Legends Dönemi Dirilişi prestijiyle bugün başladı. Revenant, yeni yetenekleriyle dönemin yıldızı olacak.


İlginizi çekebilir:  Dead by Daylight’s Alien Bölüm Detayları Açıklandı


Revenant, Yeni Apex Legends Era Resurrection ile Sahneye Çıkıyor

Ve sonunda uzun zamandır beklenen an geldi! Mevt, aksiyon dolu FPS’nin yeni çağını başlatan Apex Legends: Resurrection’da yeniden doğdu. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan Apex Legends’ın son güncellemesi yayında ve yeni güncellemenin yıldızı Revenant, özgün yetenekleriyle sahnelerdeki yerini aldı. Tüm süreç boyunca tüm oyunculara açık olacak olan Revenant, sunulan challengeları tamamlayan oyuncuların karakter kataloğuna da katılabilecek.

Yeni dönemle birlikte yeni Battle Pass aşamaları da oyuncuların beğenisine sunuldu. Yeni kıyafetler, silah modelleri, ifadeler ve daha fazlasını içeren Apex Legends: Resurrection Battle Pass fragmanını izlemek için burayı ziyaret edin.

Yeni Battle Pass katmanlarının yanı sıra birçok yeni Efsanevi kıyafet ve silaha erişebileceksiniz. 24. seviyede, Mad Maggie’s Outlawed Tech görünümünü alabileceksiniz ve 25. seviyede, Reaktif EVA-8 silahının İlahi Kalbin kalıbını alabileceksiniz. 50. seviyede oyuncular, Pathfinder’ın Pathogen görünümü ile gerçek kaygıyı keşfedecekler.

Apex Legends: Resurrection şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch konsollarının yanı sıra EA uygulaması ve Steam aracılığıyla PC’de yayında.

haber-selcuklu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu