Yaşam

Oppenheimer nerede izlenir? Oppenheimer sinemada vizyona girecek mi? Oppenheimer hangi platformda yayınlanacak?

oppenheimer nerede izlenir sorusu sinemanın gündeme gelmesiyle birlikte sinema ile ilgili en çok sorulan soruların ortasında yer aldı. Barbie sinemasıyla aynı zamanda vizyona gireceği sosyal medyada tartışma konusu olan sinemanın vizyon tarihiyle ilgili araştırmalar sürüyor. Peki Oppenheimer’ı nereden izlemeli? Oppenheimer sinemada vizyona girecek mi? Oppenheimer hangi platformda yayınlanacak?

OPPENHEIMER NEREDE İZLENİR?

Oppenheimer, 21 Temmuz 2023’te tüm dünyayla aynı gün vizyona girecek ve sinema salonlarında seyirciyle buluşacak. Film şimdilik sadece sinemalarda gösterime girecek. Film, Amerikalı fizikçi Julius Robert Oppenheimer’ın hayatını konu alıyor. Filmdeki bazı oyuncular Cillian Murphy, Emily Blunt, Gary Oldman, Matt Damon, Robert Downey Jr. oluyor.

OPPENHEIMER KONUSU NEDİR?

Film, Kai Bird ve Martin J. Sherwin’in 2005 tarihli “American Prometheus: The Triumph and Tragedy of J. Robert Oppenheimer” adlı kitabından uyarlanmıştır. Sinema, II. Dünya Savaşı sırasında geçen film, Oppenheimer’ın parlak bir bilim adamından atom bombasının gelişimini denetleyen birine dönüşmesini konu alıyor. Film, atom bombasının ahlaki ve etik sonuçlarını araştıracak “tarihi bir gerilim” olarak tanımlanıyor. “Oppenheimer” tartışmalı bir film olacak olsa da 2023’ün en çok beklenen filmlerinden biri. Nolan usta bir yönetmen ve şüphesiz düşündürücü ve eğlenceli bir sinema sunacak.

haber-vize.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu