Teknoloji

OnePlus, Bu Yıl Katlanabilir Bir Telefon Piyasaya Süreceğini Açıkladı

Her yıl farklı markalardan gördüğümüz katlanabilir telefonlar gün geçtikçe daha popüler hale geliyor. Ülkemizde popüler markaların ortasında yer alan OnePlus’ınBöyle bir telefon görüşmesi yapacağı bir süredir konuşuluyordu.

Bugün beklenen açıklama geldi ve Çin merkezli teknoloji devi, ilk katlanabilir telefon başlatmaya hazırlandığını duyurdu. Duyuru, şu anda Barselona’da devam eden Portable World Congress (MWC) 2023’te yapıldı.

OnePlus’ın katlanabilir telefonu bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülecek

OnePlus yaptığı açıklama ile bir süredir yaşanan sızıntıların ardından katlanabilir bir telefon çıkaracağını resmen duyurdu. Teknoloji devine göre cihaz 2023’ün ikinci yarısında çıkış yapacak Telefonun çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi verilmedi. Şirketin lideri Kinder Liu da yaptığı açıklamada, “ OnePlus’tan ilk katlanabilir telefonumuz hızlı ve sorunsuzbir deneyim olacak”ifadeleri kullandı.

Digital Chat Station’dan daha önce yapılan bir sızıntı, katlanabilir cihazın üçüncü çeyrekte gelebileceğini gösterdi. Bugünkü duyuruya ve bu sızıntıya bakıldığında, Eylül ayı civarında çıkış yapacağını varsayabiliriz.

OnePlus’ı tez şeklinde kesime sokması beklenen telefonla ilgili şu an için herhangi bir detay yok. Ama söylentiler, kardeş şirket Oppo’ya Tasarım açısından örnek bir cihazla karşılaşabiliriz. Digital Chat Station sızıntısı, OnePlus’ın telefonunun Oppo Find N2’den daha yeterli bir ekrana sahip olabileceğini ortaya çıkardı. Firmanın nasıl bir cihazla karşımıza çıkacağını önümüzdeki aylarda hep birlikte göreceğiz.

posofhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu