Teknoloji

İzci Alayları, Mobile Legends: Bang Bang x Attack on Titan işbirliği için toplanın!

Mobile Legends’ın gelmiş geçmiş en büyük anime ve manga filmi için bir araya gelin: Bang Bang!

Yepyeni Yin, Fanny ve Martis Attack on Titan kostümleriyle heyecan verici bir maceraya atılın!

Mobile Legends: Bang Bang’de Titan Formunu ve çok yönlü hareketlilik teçhizatı savaşını deneyimleyin!

Ünlü çevrimiçi çok oyunculu savaş arenasında (MOBA), “Eren” rolünde Yin, “Mikasa” rolünde Fanny ve “Levi” rolünde Martis, devasa Titanlar tarafından yutulmamak için savaşacak!

Yeni işbirliği, oyuncuların hem Scout’ların kullandığı çok yönlü hareket donanımını hem de Titan formunu deneyimlemelerine olanak tanıyacak! Attack on Titan hayranları aynı zamanda gişe rekorları kıran animeden seçilen orijinal seslerle kendilerini oyuna kaptırabilecekler!

Garantili ödüllerle (görünümler, ifadeler vb.) yeni görünümlere ve daha fazlasına erişim elde etmek için Mobile Legends: Bang Bang x Attack on Titan Çekiliş Etkinliğine katılın!

Dünya çapında 140 Milyonun üzerinde satış hacmiyle Attack on Titan, ünlü ve ödüllü mangaka Hajime Isayama tarafından geliştirilen tanınmış bir Japon manga serisidir. İnsanlığın duvarlarla çevrelendiği ve onları insan yiyen dev Titanlardan koruyan küçük şehirlerde yaşamak zorunda kaldığı bir dünyada geçen manga, Eren ve arkadaşlarının özgürlük arayışının hikayesi etrafında dönüyor.

Ekip çalışması ve stratejiyi birleştiren Mobile Legends: Bang Bang, arkadaşlıkları en üst düzeyde teste sokan ve aynı zamanda bugüne kadar 1 milyardan fazla indirmeyle dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların en büyük grup olma arayışlarında yoldaşlar gibi bulmalarına olanak tanıyan 5’e 5’lik bir oyundur. Dünya çapında yaygın olarak oynanmaktadır.

Daha detaylı bilgi için MLBB Türkiye resmi Instagram sayfasını takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/mobilelegendsgamestr/

Mobile Legends: Bang Bang Hakkında

Mobile Legends: Bang Bang, toplulukları ekip çalışması ve strateji yoluyla bir araya getiren, dünyanın en tanınmış taşınabilir Çevrimiçi Çok Oyunculu Savaş Arenası (MOBA) oyunudur. Ödüllü oyun, aylık 1 milyardan fazla indirme ve 105 milyon aktif kullanıcı sayısıyla 80’den fazla ülkede en çok oynanan 10 oyun arasında yer alıyor. Asya Pasifik bölgesinde geniş bir erişime sahip olan Mobile Legends: Bang Bang, küresel çapta büyük bir e-spor varlığıyla 139 ülkede satışa sunuluyor.

Mobile Legends: Bang Bang Esports Hakkında

2017 yılında kurulan Mobile Legends: Bang Bang Esports, oyuncuların E-spor oyuncusu olma hayallerinin peşinden gitmelerine ve uluslararası E-spor ekosistemindeki fırsatlardan yararlanmalarına olanak tanıyan bir platformdur. MLBB Esports’un artık Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Latin Amerika’da düzenlenen MPL serisi de dahil olmak üzere birden fazla ligi var!

MOONTON Oyunları Hakkında

2014 yılında kurulan MOONTON, kendisini oyun geliştirme, yayınlama ve Esports’a adamış küresel bir oyun şirketidir. Şirketin dünya çapında 1.500’den fazla çalışanı bulunmaktadır ve Endonezya, Malezya, Singapur, Filipinler, Latin Amerika, Hong Kong ve Çin ana karasında ofisleri bulunmaktadır. Dünya çapında birçok sansasyonel taşınabilir oyunu başarıyla piyasaya sürdü ve 30’dan fazla ülkede hükümetler ve e-spor kuruluşlarıyla uzun vadeli ilişkiler kurdu. Mobile Legends: Bang Bang, şirketin mevcut yıldız oyunu ve dünya çapında önde gelen taşınabilir çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası (MOBA) oyunudur.

Medya Bağlantı Bilgileri

Kelly Chiew, Yurtdışı Halkla İlişkiler Müdürü

[e-posta korumalı]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu