Haber

Erdoğan’dan ikinci tur mesaj

ANKARA (İGFA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından ikinci tur seçimle ilgili bir mesaj paylaştı.

Erdoğan ikinci tur mesajında, “14 Mayıs’ta elde ettiğimiz başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırmanın zamanı geldi” dedi.

Cumhur İttifakı olarak Türkiye’nin en kritik seçimlerinin ilk sınavını verdiklerini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Provokasyonlara uğramadan, baskılara aldırış etmeden, yılmayarak, zorluklar karşısında yılmadan yılmadan azimli bir mücadele verdik. Her birimize teşekkür ediyorum. Emekleriniz, emekleriniz ve fedakarlıklarınız için teşekkür ederiz. Şimdi 14 Mayıs. Türkiye’de elde ettiğimiz başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırma zamanı.”

27 Mayıs darbesinin 63’üncü yıl dönümünün ardından 28 Mayıs’ta ikinci tür seçimlerin yapılacağını kaydeden Erdoğan, yeni bir tarihi güne dikkat çekerek, “Biz milli iradeyi, milleti ortaya koyan bir ittifakız. Siyasetinin merkezinde vatana ve millete hizmet aşkı vardır.Bu uğurda sahip çıkan, tanklara meydan okuyan milletimize minnet borcumuzu ancak daha çok çalışarak, daha çok koşarak ödeyebiliriz.Türkiye hizmet bekliyor. Bizden eylem bekliyor, milletimiz hedefleriyle buluşturmamızı bekliyor.Depremli kardeşlerimiz bir an önce yaralarını sarmamızı bekliyor.”Sandık rengi belirlenen şirket için çalışmalara başladık. . İnşallah önümüzdeki günleri en keyifli ve verimli şekilde değerlendireceğiz. 28 Mayıs’ı Allah’ın izniyle Türkiye’nin yüzyılının müjdecisi yapacağız. Sana güveniyorum.”

https://twitter.com/RTErdogan/status/1658357859329908736

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu