Ekonomi

Blockchain dünyasının medya markası Cointelegraph, GAMI’ye ortak oluyor

Web3’te Türkiye’nin lider Venture Builder’ı GAMI Teknoloji değerli bir iş birliğine imza attı. Şirket, blockchain dünyasının lider medya markası Cointelegraph’ın hızlandırıcı programı Cointelegraph Accelerator’a katıldı. Program kapsamında GAMI Teknoloji, dünyaca ünlü marka ile katılım sağlayacak ve Cointelegraph’ın medya imkanlarından yararlanacak.

Cointelegraph’ın editoryal faaliyetlerinden bağımsız farklı bir ticari kol olarak yürütülen Cointelegraph Accelerator programı, katılımcılarına medya ve reklam çalışmaları, kişiye özel projeler, eğitim materyalleri ve yerel içerik entegrasyonları gibi birçok farklı çalışmadan internet ortamında yararlanma fırsatı sunuyor. platformun ekosistemi. Program, güçlü bir ekibe ve değerli bir işe sahip işletmeleri kabul ederken, süreç boyunca bu işletmelerin başarısına odaklanmaktadır.

“Web3 ekosistemi için ileriye doğru büyük bir adım attık”

Cointelegraph Accelerator programına katılımlarıyla ilgili açıklamalarda bulunan GAMI Teknoloji CEO’su Gökhan Altın, sürecin taraflar ve tüm kesim için hayırlı olmasını diledi. Cointelegraph’ın değerli bir marka olduğunu belirten Altın, “Cointelegraph; kripto para birimleri Web3, blockchain ve fintech ekosistemi için kritik değere sahiptir. GAMI Teknoloji olarak yayıncılık anlayışıyla değerli başarılara imza atmış böylesine büyük bir markaya ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Şirketimiz ve ülkemizdeki Web3 ekosistemi için büyük bir adım attık. Önümüzdeki dönemde kendimizi küresel ölçekte ifade etme ve marka bilinirliğimizi artırma anlamında önemli bir ivme yakalayabileceğimizi düşünüyoruz.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu