Ekonomi

Almanya’ya dev atama: Furkan Albayrak, Münih’e transfer oldu

Son yılların en başarılı Türk işadamlarından biri olan Furkan Albayrak, Almanya’nın başkenti Münih’e yerleşiyor.

İş dünyasında başarılı adımlar atmaya başladığı 2010 yılında orta ölçekli Eubsa şirketinin Türkiye CEO’su olan Furkan Albayrak, şirketin sadece Türki Cumhuriyetler ve Doğu Avrupa Bölge Başkan Yardımcısı pozisyonuna terfi etti. Başarısıyla 5 yıl sonra.

ABD merkezli Eubsa Group’un hizmet sektöründen çekilme kararı alıp hisselerinin tamamını Kanadalı Whitemark Investment kümesine satmasının ardından büyüyen şirket, yeni sahipleriyle birlikte ürün gamını genişleterek ciro anlamında bir atılım gerçekleştirerek portföyünü genişletti. takım.

Whitemark’ın 2023 kararlarından biri de Türk iş dünyası için önemli. 2023 yılı başında emekli olacak olan Whitemark Europe Başkanı W. Matte ANGEL’in yerine şirketin Avrupa Bölge Başkanı olarak Furkan Albayrak atandı.

Furkan Albayrak, başarılı çalışmalarıyla dünya ekonomisinin dikkatini çekti. Aralık ayında Almanya’nın Münih kentine yerleşmeye hazırlanan Furkan Albayrak, çalışma ekonomisinden mezun olduktan sonra insan kaynakları alanında yüksek lisans ve doktora yapıyor.

Furkan Albayrak, “Türkiye’nin Avrupa’yı fethini tamamlamak için yola çıktık” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu